10 Yıllık Tecrübe ile

Firma Sahibi : Serkan Gül
Doğum Tarihi : 1977
Doğum Yeri : İstanbul
Öğrenim Durumu : Ticaret Meslek Lisesi Bankacılık Bölümü
Firma Açılış Tarihi : 2020
Oda Kayıt Sic No : 11335
Esnaf ve Sanatkarlar Oda : 806403
Taşınmaz Tic. Yet. Belge : 3403983
Mesleki Yet. Belge : YB0217/17UY0333-5/00/1187

H-Max Gayrimenkul ve Yatırım Ortaklığı

H-Max Gayrimenkul olarak uzun yıllardır İstanbul'un bir çok ilçelerinde faaliyetlerini sürdüren genç ve dinamik, ancak tecrübeli uzman kadrosu ile kısa sürede adından söz ettiren ve tercih edilen bir gayrimenkul firmasıyız.

H-Max Olarak Her Zaman Yanınızdayız

Siz kıymetli müşterilerimize yer gösteren değil yol gösteren hizmet anlayışını benimseyerek ve doğru yatırım yapmanız için 7/24 hizmet vermekteyiz. Özellikle Kâğıthane bölgesinde faaliyet gösteren firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 2020 yılında Gürsel mahallesinde açmış olduğu ofisi ile faaliyetlerine devam etmektedir.

H-Max İleriye Dönük Hareketler

Sektöre yön veren çözüm ortaklarımız ile kısa sürede gayrimenkullerinizin satışını veya kiralamasını sağlamaktayız. Konut, Rezidans, Kat karşılığı projeler, arsa satışları, ticari gayrimenkul gibi birçok alanda faaliyet gösteren H-Max gayrimenkul hayalinizdeki yatırım fırsatlarını sizlere sunmaktadır. Son zamanlarda çeşitli bölgelerde ki gayrimenkulleri de portföyüne ekleyen firmamız İstanbul’un merkezi lokasyonlarında da sizin yanınızda olmaya devam edecektir.

Hmax Gayrimenkul Hakkımızda Sayfa Görsel

Bizi Tanıyın

H-Max Gayrimenkul olarak uzun yıllardır bölgede faaliyet gösteren ve 2020 yılında yeni ofisimizi açarak faaliyetlerini sürdüren genç ve dinamik uzman kadrosu ile bulunduğu bölge de kısa sürede adından söz ettiren bir gayrimenkul ofisiyiz. Siz kıymetli müşterilerimize yer gösteren değil yol gösteren bir çalışma anlayışını benimseyerek ve doğru yatırım yapmanız için 7/24 hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır Kâğıthane bölgesinde faaliyet gösteren firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına 2020 yılında Gürsel mahallesinde açmış olduğu ofisi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Sektöre yön veren çözüm ortaklarımız ile kısa sürede gayrimenkullerinizin satışını veya kiralamasını sağlamaktayız.

Konut, Rezidans, Kat karşılığı projeler, arsa satışları, ticari gayrimenkul gibi birçok alanda faaliyet gösteren H-Max gayrimenkul hayalinizdeki yatırım fırsatlarını sizlere sunmaktadır. Son zamanlarda çeşitli bölgelerde ki gayrimenkulleri de portföyüne ekleyen firmamız İstanbul’un merkezi lokasyonlarında da sizin yanınızda olmaya devam etmektedir.

Firmamız, Esnaf ve Sanatkârlar odasına ve Emlak Komisyoncuları odasına kayıtlı Taşınmaz Ticareti Yetki belgesine ve Mesleki Yeterlilik belgelerine sahip bu sektörde işinin gerektirdiği tüm donanımlara sahip bir emlak ofisidir. Önceliği, müşteri memnuniyeti ve güveni olan H-Max gayrimenkul donanımlı kadrosu ve güler yüzlü hizmeti sayesinde kısa sürede tercih edilen bir ofis olmanın gururunu yaşıyoruz.

H-Max Gayrimenkul olarak amacımız, emlak sektörüne olan bakış açısını değiştirmek ve müşterilerine kazançlı bir yatırım yapmalarını sağlamak. Gayrimenkul alım satımının ciddi bir yatırım aracı olduğunu çok iyi biliyoruz. Aynı zamanda en karlı yatırım aracı olduğunu ve doğru bir yönlendirme ile birçok yatırım aracına göre en çok tercih edilen bir yatırım aracı olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek. Altın, döviz, mevduat faizlerinin ya da hisse senedi yatırımcılarının en sonunda tercihlerini gayrimenkul yatırımına çevirdikleri hepimizin bildiği bir gerçek. Uzun vade de hiçbir gayrimenkul yatırımı zarar getirmemiştir. Ayrıca diğer ülkelere baktığımızda barınma ihtiyacı olan ve en kolay bu ihtiyacın karşılandığı ülke Türkiye’dir. Ülkemiz, bulunduğu coğrafya itibari ile 2 kıtayı birbirine bağlayan konumu ile yabancı yatırımcıların ilgisini çeken ve yatırımlarının çoğunu ülkemizde gerçekleştirmesi ile gayrimenkul piyasası her daim ilgi görmeye devam etmektedir. Her dönem farklı bir yatırım fırsatı sunan gayrimenkul sektörü son yıllarda yaşanan olumsuz ekonomi koşullarına rağmen yatırımcılarını üzmemiştir. Gelecekte de böyle olacağı net bir şekilde görülmektedir.

Gayrimenkul yatırımı ciddi bir iştir. Yıllardır yapmış olduğunuz birikimleri yetkisiz emlak ofislerinde işlem yaparak riske atmayın. Çalışacağınız emlak ofislerinin mutlaka yetki belgelerini sorgulayın ve ona göre yatırımlarınızı yapın. Yetkili emlak ofislerinde yapacağınız her işlem resmi kurumlar tarafında güvence altındadır. Bunu kesinlikle unutmayın.

H-Max Gayrimenkul olarak bizde üzerimize düşen bu görev bilinci ile müşterilerimize yer göstermek değil yön göstermek için gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin gayrimenkullerinin en kısa sürede satışı veya kiralaması doğru kişiler ile buluşturarak sektörümüze katkı sağlamak için kollarımızı sıvadık. Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz işlemlerde hem alıcı hem de satıcı güvenli bir şekilde karlı yatırım yapmalarını sağladık. Bundan sonra da bildiğimiz bu yönde sizlere hizmet vermeye devam etmeyi amaçlıyoruz.

İSTANBUL’UN MERKEZİ LOKASYONLARINDAN BİRİ OLAN KÂĞITHANE’DE HAYALLERİNİZİ GERÇEKLE BULUŞTURUYORUZ. HER BÜTÇEYE UYGUN DAİRE SEÇENEKLERİ VE GENİŞ PORTFÖY SEÇENEKLERİ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ VE GÜVENİLİR HİZMET ANLAYIŞINI KENDİSİNE PRENSİP EDİNMİŞ OLUP BULUNDUĞU BÖLGEDE UZMANLAŞMIŞ SATIŞ EKİBİ İLE SİZİN İÇİN EN UYGUN PORTFÖYÜ SİZE SUNMAKTAYIZ. SİZ HAYAL EDİN GERİSİNİ BİZE BIRAKIN. SATIŞ VE SATIŞ SONRASI BÜTÜN PROSEDÜRLERİ SİZİN İÇİN BİZ TAKİP EDİYORUZ. SİZ SADECE EVİNİZİN DEKORASYONUNU DÜŞÜNÜN VE KEYFİNİZE BAKIN. GERİSİNİ İŞİN UZMANINA BIRAKIN. İSTANBUL GENELİNDE HİZMET VEREN FİRMAMIZ ÖZELLİKLE KÂĞITHANE, ŞİŞLİ, BEYOĞLU İLÇELERİNDE YOĞUN VE AKTİF BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAKTAYIZ. ARSA, KAT KARŞILIĞI ARSA, KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİ, KONUT, İŞ YERİ, OTEL, APART GİBİ SATILIK VE KİRALIK TÜM GAYRİMENKUL VE TAŞINMAZ YATIRIMLARINIZ İÇİN BİZİ ARAYIN VE KARLI ÇIKIN…

H-Max Gayrimenkul 2011 Yılından beri sizinle

Slogan Yazısı

999+

Ev Sahibi Olan

100%

Müşteri Memnuniyeti

10

Yıllık Deneyim